Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

2016-2017 m. m.

Pirmoji atmintina data, kurią tradiciškai minime mokykloje, sugrįžę po žiemos atostogų — tai Sausio 13-oji.

Vieningai dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai ir Lietuvos piliečių vienybės pergalei prieš agresorių atminti. Mokyklos languose uždegėme žvakutes kartu su kitomis virš 1700 mokyklomis ir institucijomis. Žeimių miestelio seniūnija ir gyventojai taip pat įsijungė į šią akciją.

Po akcijos susirinkome aktų salėje, kur vyko netradicinė pamoka „Išaušta laisvės aušra“. Pamoką vedė aštuntokai Ugnė Šneliūtė, Laurynas Rokas ir devintokė Milda Sakalauskaitė, vadovaujami istorijos mokytojos. Prisiminėme 1991 m. sausio įvykius, pagerbėme žuvusiųjų atminimą.

Vakare sporto organizatorius Aleksandras Janovskis pakvietė į mokyklos sporto salę, kur vyko jaunimo futbolo turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Nuotraukos Dino Imbraso

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2016-2017.