Ateitis Šiaurės šalyse

2016-2017 m. m.

Lapkričio 14-18 dienomis mokyklos biblioteka prisijungė prie Šiaurės šalių ir Baltijos regiono bibliotekų, dalyvaujančių projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“.

„Jausmas, kurį mes visi patiriame, žinodami, kad skirtingose šalyse tuo pačiu metu klausomės to paties teksto, yra nuostabus mūsų bendrystės liudijimas“ – yra sakiusi Anne Malmström, Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekto vadovė.

Šių metų savaitės tema – Ateitis – verčia susimąstyti apie bėgantį laiką, gyvenimo pokyčius. Aktyviausi ir ištikimiausi savaitės dalyviai – 1-4 klasių mokiniai – aptarė savaitės plakatą, kuriame pavaizduotas tirpstantis ledkalnis ir vandens paviršiuje plūduriuojantis knygų laivas. Vėliau klausėsi norvegų autoriaus Stian Hole knygos „Garmano vasara“, gėrėjosi nuostabiomis iliustracijomis. Besiruošiantis į pirmą klasę šešiametis Garmanas mokiniams pasirodė be galo artimas, o jo baimės – labai suprantamos ir daugelio kažkada išgyventos.

Savaitės metu veikė Šiaurės šalių rašytojų literatūros paroda. Nuotraukos Jūratės Smailienės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2016-2017.