„Kalbos atveria duris“

2016-2017 m. m.

Rugsėjo 26-ąją, Europos kalbų dieną, grupė aštuntokų vyko į Senamiesčio gimnazijoje vykusią viktoriną „Kalbos atveria duris“. Iš įvairių mokyklų atvykę mokiniai buvo suburti į dešimt komandų.

Komandoms reikėjo įveikti daugybę įvairių užduočių: lietuvių kalbos klausimyną, testą apie įžymius žmones ir jų gimtąją kalbą, atpažinti Europos tautų šokius, dainas ir įžymias Europos vietas.

Visus mokinius maloniai nustebino Senamiesčio gimnazijos svečias,  pilotas Nils Daniel Viktor Runnegard. Svečias papasakojo apie Švediją, palygino švedų ir lietuvių kalbas, be to, dvi geriausiai viktorinoje pasirodžiusias komandas apdovanojo specialiais prizais. Visiems dalyviams įteiktos Senamiesčio gimnazijos padėkos.

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2016-2017.