Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija

Baigėsi XXIII Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija.

Spalio 21 d. Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro salėje vyko baigiamoji konferencija ir darbų paroda. Pristatyta 80 darbų iš 26 Lietuvos miestų ir rajonų mokyklų.

Mūsų mokyklos kraštotyrininkai konkursui pateikė 3 kraštotyros darbus:

1. „Jonavos rajono Žeimių mokyklos direktoriai“, parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Juškienė, 2013-2015 m.
  2. Aušra Jusaitė, 10 klasės mokinė, „Medinė Žeimių architektūra“, darbo vadovė istorijos mokytoja metodininkė Valentina Zujevaitė, 2013 m.
  3. „Žeimių mokyklos projekto „Žeimiai – 650“ pristatymas“, sudarė Valentina Zujevaitė, 2015 m.

Vertinimo komisija visus tris darbus įvertino labai gerai, darbai autoriniai, aktualūs tiek mokyklai, tiek bendruomenei. Visi trys darbai laimėjo prizines vietas: „Jonavos rajono Žeimių mokyklos direktoriai“ bei „Medinė Žeimių architektūra“ – II vietą, „Žeimiai – 650“ pristatymas“ – III vietą. Darbų autoriai buvo apdovanoti diplomais, padėkų raštais ir dovanomis.

Sveikiname mokyklos kraštotyrininkus.

Mokytoja Valentina Zujevaitė