„Draugystės ir judėjimo fiesta“

Minint „Gegužę – mėnesį be smurto prieš vaikus“, 22 dieną mokykloje organizuota „Draugystės ir judėjimo fiesta“. Šiuo renginiu siekėme skatinti mokinių gerumo, draugiškumo, rūpestingumo, tolerancijos ugdymą, motyvuojant įvairia, prasminga kultūrine ir sportine veikla.

Per pirmą pamoką vyko „Draugystės pietų“ gamyba, per antrąją – paruoštų pietų degustavimas. Kiekviena klasė stengėsi išsiskirti originalumu, galvojo, kaip įdomiau patiekti gaminamą patiekalą. Komisija įvertino jaunųjų kulinarų pastangas ir teikė padėkas su dovanėlėmis kiekvienai klasei.

Po pietų vyko sportinė veikla: futbolo, tinklinio varžybos bei įspūdinga „Aerobikos fiesta“, kurioje dalyvavo svečiai iš Šveicarijos ir „Neries“ pagrindinių mokyklų, Justinos Vareikio progimnazijos, aerobinės gimnastikos klubo „Ieva“ sportininkės ir Žeimių mokyklos šokėjos.

Po šešių pamokų vyko akcijos „Švarinkime spintą“ finalas – surinktos labdaros dalijimasis. Norime pasidžiaugti, jog mokyklos bei miestelio bendruomenė aktyviai ir noriai dalyvavo akcijoje. Nuotraukos

Socialinė pedagogė Erika Kutkienė

Kategorijos: 2014-2015.