Paminėjome Lietuvos įstojimo į Europos sąjungą dešimtmetį

Prieš dešimt metų tapome pilnateisiai Europos sąjungos nariai. Gegužės mėn. keletą renginių skyrėme šiai sukakčiai paminėti.

Aštuntokai išleido stendinį pranešimą, skirtą Europos dienai. Jame mokyklos bendruomenė supažindinama su ES istorija, institucijomis, simboliais, laimėjimais. 8 ir 9 klasių komandos dalyvavo viktorinoje  „Ką žinau apie ES“. Jos metu mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė kryžiažodį.

Kulminacinis renginys –  8-10 klasių mokinių susitikimas su Europos parlamento nare Laimute Andrikiene.

Kartu su parlamentare susitikime dalyvavo jos patarėjai. Viešnia susitikimo pradžioje uždavė mokiniams keletą klausimų apie Europos sąjungą.  Pristatė svarbiausios institucijos – Europos parlamento veiklą, akcentavo pagrindines Europos parlamento veiklos kryptis. Mokiniai įdėmiai klausėsi viešnios pasakojimo, uždavė keletą klausimų. Susitikimas buvo labai įdomus ir nuoširdus.

Po susitikimo parlamentarė lankėsi etnografinėje seklyčioje, mokyklos istorijos muziejuje, paliko įrašą svečių knygoje. Nuotraukos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2013-2014.