Paminėta Kovo 11-oji

Šiemet mokykloje Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, paminėjome improvizuota eisena ir šokiu.

Šventinė mokinių eisena su vėliavomis ir spalvotais balionais, simbolizuojančiais tautinę Trispalvę, žygiavo Žeimių miestelio gatvėmis: nuo mokyklos iki skverelio Kauno g., prie koplytstulpio, pastatyto Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečiui pažymėti.

Čia vyko trumpas mitingas. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Mokiniai ir mokytojai sugiedojo „Tautišką giesmę“. Taip atgaivinta tarpukario laikotarpio Žeimių tradicija valstybines šventes švęsti prie koplytstulpio. Prie paminklo kovotojams už Lietuvos laisvę tylos minute buvo pagerbti žuvusieji dėl Lietuvos laisvės.

Po eisenos sugrįžę į mokyklos kiemą, mokiniai išsirikiavo improvizuodami Lietuvos Trispalvę, – rankose geltoni, žali ir raudoni balionai, ir pagal M. Mikutavičiaus dainą šoko meilės Lietuvai šokį „Aš tikrai myliu Lietuvą!“. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2013-2014.