Meninio skaitymo konkursas

Sausio 21 dieną mokyklos bibliotekoje vyko 5-10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Kristijono Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti.

Konkurse dalyvavo 13 mokinių, jų pasirengimą vertino komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui D. Svirskienė, pradinių klasių mokytoja S. Juknienė ir  informacinių technologijų mokytoja E. Gerulaitienė.

5-8 klasių grupėje I – ąją vietą iškovojo 5 klasės mokinė Ugnė Šneliūtė, (mokyt. Rūta Juškienė), II – ąją – šeštokė Austėja Dobilaitė (mokyt. Ramutė Dailidienė), III vieta džiaugėsi 6 klasės mokinė Evelina Lipinskaitė (mokyt. Elena Vojevuckaitė).

9-10 klasių skaitovų grupėje pasirodė 4 mokiniai, jiems visiems skirtos prizinės vietos. I – ąją vietą laimėjo devintokas Lukas Gumauskas. II-oji vieta atiteko devintokui Žilvinui Šuliokui,  III vieta dalinosi dešimtokės Karolina Gumuliauskaitė ir Skaistvilė Narkevičiūtė. Šių klasių skaitovus konkursui rengė mokytoja Ramutė Dailidienė. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2013-2014.