Dailyraščio konkursas

Jau ne pirmus metus mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Šiemet dailyraštį rašė  net 58 mokiniai.  Nuo mokinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Lietuvą.

Iš kiekvienos klasės buvo atrinkta po 3 geriausius darbelius. Vertinimo komisija, kurioje dirbo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, lietuvių k. mokytojos Ramutė Dailidienė ir Rūta Juškienė, atrinko pačius geriausius, tvarkingiausius, gražiausius darbelius.

Už geriausius darbus mokiniams įteiktos mokyklos direktorės padėkos. Štai šių metų nugalėtojai: priešmokyklinio ugdymo grupė – Milla Pumputytė, 1 klasė – Andrėja Didykaitė, 2 klasė –  Rusnė Ščegolkovaitė, 3 klasė – Simona Čiulkevičiūtė, 4 klasė  – Gertrūda Maželytė.

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2013-2014.