Samanta ir Austėja – rašinio konkurso nugalėtojos

Šiemet minime vaikų rašytojo P. Mašioto 150-ąsias gimimo metines.

Kauno Maironio literatūros muziejus paskelbė rašinio konkursą ,,Ir mano tėvai (seneliai) buvo maži…‘‘ (pagal P. Mašioto ,,Ir aš mažas buvau‘‘). Konkurse dalyvavo daugiau nei 70 mokinių ne tik iš Kauno, bet ir iš Vilkaviškio, Panevėžio, Šakių, Anykščių, Palangos, visi dalyviai turėjo pateikti ranka rašytus darbus.

Dvi mūsų mokyklos šeštokės – Austėja Dobilaitė ir Samanta Šneliūtė – džiaugėsi sužinojusios, jog tapo šio konkurso nugalėtojomis.

Gruodžio 19 d. Vaikų literatūros muziejuje vyko P. Mašioto jubiliejaus minėjimas, kuriame  diplomais ir knygomis buvo apdovanotos mūsų šeštokės. Mergaitės, daugiau išgirdusios apie rašytoją, pamačiusios mokinių sukurtą inscenizaciją P. Mašioto kūrybos motyvais, panoro daugiau perskaityti jo kūrinių.

Šis konkursas skatino ne tik tobulinti saviraišką, ieškoti gražesnio žodžio, gilesnės minties, bet ir gilintis į mūsų praeitį, labiau pamilti knygą. Daugiau apie konkursą    Nuotraukos

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2013-2014.