Klasės valandėlė bibliotekoje

Lapkričio 15 dieną mes savo klasės valandėlę praleidome mokyklos bibliotekoje. Tą savaitę vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai, tad mūsų bibliotekininkė mus supažindino su Švedijos rašytoja Marija Gripe ir jos kūriniais.

Susipažinome su rašytojos gyvenimu, žiūrėjome filmo, sukurto pagal knygą „Nepaprasta Agnesės Sesilijos istorija“ ištrauką, klausėmės Elvio Preslio įrašų ir sekėme dramatišką knygos herojaus Elvio Karlsono, kuris, mamos manymu, privalėjo būti panašus į muzikos žvaigždę, gyvenimą.

Sužinojome, kaip pasaulyje vertinama Marijos Gripės kūryba ir kiek daug įdomių knygų dar nėra išverstų į lietuvių kalbą.

Pamokos pabaigoje apžiūrėjome Šiaurės šalių autorių knygų parodą, visi nusifotografavome ir grįžome į klasę. Mums ši klasės valandėlė labai patiko, norėtume, kad būtų daugiau tokių klasės valandėlių.

7 klasės mokinės Greta Jusaitė ir Skaistė Rokaitė

Kategorijos: 2013-2014.