Susitikimas po 45 metų

Birželio 29 dienos popietę į mokyklą rinkosi Žeimių vidurinės mokyklos XIII laidos abiturientai.

„Laikas mus išbarstė po visą Lietuvą, kiekvienam skyrė savo likimą ir gyvenimą. Per anksti netekome dviejų bendraklasių. Reikėtų susitikti, pabūti kartu, apmąstyti nueitą kelią,“ – rašė kvietime šio susitikimo organizatorius, Lietuvos technikos bibliotekos direktorius Kazys Mackevičius.

1968 metais mokyklą baigė 11 abiturientų, 9 iš jų po 45 metų vėl susėdo į mokyklinius suolus. Susitikti su auklėtiniais atvyko klasės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Birutė Ilgūnienė, rusų kalbos mokytoja Antanina Mikalauskienė.

Pabendravę mokykloje, XIII laidos abiturientai su gėlėmis ir žvakutėmis nuskubėjo į Žeimių miestelio kapines aplankyti Anapilin iškeliavusių mokytojų kapų, susitikimą pratęsė Kazio Mackevičiaus sodyboje. Nuotraukos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2012-2013.