IV „Metų mokinio“ ture – rekordinis dalyvių skaičius

Vasario 21 d. mokyklos biblioteka dūzgė kaip bičių avilys: į IV Metų mokinio turą rinkosi septintokai. Dalyvauti žaidime panoro rekordinis mokinių skaičius: Greta Barišauskaitė, Kamilė Bukauskaitė, Dovilė Grajauskaitė, Gabrielė Jakelaitytė, Tautvydas, Jocius, Martynas Klimuk, Karina Prochorenkaitė, Paulina Protosevičiūtė, Paulius Ružinas, Danielė Sedelskytė, Raminta Šimbaraitė. Ne ką mažiau klasės draugų sugužėjo padrąsinti ir įkvėpti savo bičiulių.

Mokinių žinias vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, pirmoji septintokų mokytoja Marytė Bisigirskienė, tėveliams atstovavo Valentina Sedelskienė ir Asta Prochorenkienė.

Nuotaikingame žaidime po pirmojo etapo pirmavo Kamilė, po antrojo iniciatyvą perėmė Greta. Ji lyderiavo ir po trečiojo etapo, o finale susirungė su ant kulnų lipančia Daniele. Iki IV etapo vienu tašku nuo lyderės atsilikusi Danielė Sedelskytė finale sužaidė sėkmingiau, surinko daugiau taškų ir buvo pripažinta Metų septintoke.

Pernai „Bronzine šeštoke“ tapusi Greta Barišauskaitė šiemet nusipelnė „Sidabrinės septintokės“ titulo, „Bronziniu septintoku“ tapo Paulius Ružinas. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.