Meninio skaitymo konkursas, skirtas M. Vainilaičio 80 – osioms gimimo metinėms paminėti

Sausio 24 dieną mokyklos bibliotekoje vyko 5-10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas M. Vainilaičio 80 – osioms gimimo metinėms paminėti.

Mokytoja Rūta Juškienė parengė skaidres  „M. Vainilaičiui – 80“. Mokiniai susipažino su poeto gyvenimu, jo literatūriniu palikimu.

Skaitovus pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, meninio skaitymo konkurso vertinimo komisijos pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, vertinimo komisijos narės – pagrindinio ugdymo mokytoja Liuba Jonaitienė ir neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja Asta Grigaliūnienė. Renginį vedė 10 klasės mokinė Rūta Lankelytė.

Konkurse dalyvavo 12 skaitovų:  penktokai Eisvinas Pagrandis, Austėja Dobilaitė, Evelina Lipinskaitė, Samanta Šneliūtė, šeštokė Greta Jusaitė, septintokės Kamilė Bukauskaitė ir Danielė Sedelskytė, aštuntokai Lukas Gumauskas ir Žilvinas Šuliokas, devintokė Skaistvilė Narkevičiūtė, dešimtokės Karolina Barišauskaitė ir  Jolita Toločkaitė.

Mokiniai  skaitė M. Vainilaičio, J. Degutytės, H. Radausko, kraštietės S. Kuzerytės – Ragelienės eilėraščius, įtaigiai skambėjo V. Račicko, V. Misevičiaus, K. Gudonytės, G. Morkūno, N. Marčėnaitės kūriniai, Vytauto V. Landsbergio, V. Žilinskaitės pasakos.

5-8 klasių amžiaus grupėje I vietą laimėjo aštuntokas Lukas Gumauskas, kuris skaitė ištrauką iš V. Račicko kūrinio „Zuika dar gyvas“. Skaitovą konkursui ruošė mokytoja Ramutė Dailidienė.

II vietą iškovojo du mokiniai: penktokė Samanta Šneliūtė, pristačiusi Vytauto V. Landsbergio „Pasaką apie nežinau ką…“ (mokytoja Elena Vojevuckaitė) ir aštuntokas Žilvinas Šuliokas, skaitęs V. Misevičiaus „Meilės bacilas“ (mokytoja Ramutė Dailidienė).

III vietą laimėjo septintokė Kamilė Bukauskaitė, skaičiusi ištrauką iš K. Gudonytės  kūrinio „Ida iš šešėlių sodo“. Skaitovę konkursui parengė mokytoja Rūta Juškienė.

9-10 klasių amžiaus grupėje I vietos vertinimo komisija nutarė neskirti.

II vieta teko devintos klasės mokinei Skaistvilei Narkevičiūtei, kuri skaitė J. Degutytės eilėraštį „Taip viskas įsirėžia ligi skausmo“. Skaitovę konkursui rengė mokytoja Ramutė Dailidienė.

III vietą užėmė dešimtokės Karolina Barišauskaitė, skaičiusi S. Kuzerytės – Ragelienės „Burtažodį“ ir Jolita Toločkaitė, pasirinkusi H. Radausko eilėraštį „Pasaka“ (mokytoja Elena Vojevuckaitė).

Rajono 5-12 klasių meninio skaitymo konkurse 5-8 klasių amžiaus grupėje mokyklai atstovaus aštuntos klasės mokinys Lukas Gumauskas. Visi jam linkime didelės sėkmės. Nuotraukos

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.