Mokyklos lietuvių kalbos gimtosios olimpiada

Sausio 17 d. mokykloje vyko 5-10 klasių lietuvių kalbos gimtosios olimpiada. Joje dalyvavo 15 mokinių: 5 klasės mokinės Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė, Austėja Dobilaitė, Eglė Jankovska, Samanta Šneliūtė, šeštokė Paulina Mickevičiūtė, 7 klasės mokinė Viktorija Gutauskaitė, aštuntokės Viktorija Čiulkevičiūtė, Ugnė Jankovska, Agnė Mickevičiūtė, Gabija Petrauskaitė, devintokės Karolina Gumuliauskaitė ir Skaistvilė Narkevičiūtė, 10 klasės mokinės Karolina Barišauskaitė ir Rūta Lankelytė.

5 klasės olimpiados užduotis geriausiai atliko Evelina Lipinskaitė ir Brigita Macuganovaitė, 6 klasės – Paulina Mickevičiūtė, 7 klasės – Viktorija Gutauskaitė, 8 klasės – Viktorija Čiulkevičiūtė, 9 klasės – Karolina Gumuliauskaitė. Šioms dalyvėms direktorė Dijana Vazgienė įteikė padėkas.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.