II ir III „Metų mokinio“ turai

Gruodžio 21 d. mokyklos bibliotekoje vyko II ir III „Metų mokinio“ projekto turai, kuriuose dalyvavo 9 ir 10 klasių mokiniai.

Vertinimo komisijose dirbo direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, 9 klasės vadovė Asta Grigaliūnienė, 10 klasės vadovė Asta Vancevičienė, anglų kalbos mokytoja Sandra Šemėtaitė.

Metų devintoko rinkimuose dalyvavo Aušra Jusaitė, Milius Naidičius, Skaistvilė Narkevičiūtė, Inesa Vasiliauskaitė, Indrė Žemaitaitytė.  Sėkmingai įveikę tris žaidimo etapus finale susirungė Aušra ir Milius. Puikiai startavęs ir rezultatyviausiai III žaidimo etape pasirodęs Milius buvo nepralenkiamas ir finale – jis pripažintas Metų devintoku.

Metų dešimtoko žaidime jėgas nutarė išbandyti Karolina Barišauskaitė, Inga Kirslytė, Rūta Lankelytė, Matas Puikys, Ingrida Škeliovaitė. Savo žiniomis ypač džiugino pernai sidabrinės devintokės titulą pelniusi Karolina Barišauskaitė.  Šiemet Karolina, dešimtokų finale įveikusi Matą, laimėjo Metų dešimtokės vardą.

Devintokui Miliui Naidičiui ir dešimtokei Karolinai Barišauskaitei bus įteikti Metų mokinio sertifikatai, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų dovanos.

Sausio mėnesį projekte dalyvaus 7 klasės mokiniai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė