VII „Metų mokinio“ turas

Balandžio 23 d. mokyklos bibliotekoje vyko VII projekto „Metų mokinys“ turas, į kurį sugužėjo ketvirtos klasės mokinukai: Dinas Imbrasas, Eglė Jankovska, Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė, Karolina Mikalauskaitė, Eisvinas Pagrandis, Haroldas Reiponas ir Samanta Šneliūtė.

Renginyje dalyvavo išorės vertinimo vertintojai Algirdas Kęstutis Rimkus bei Daiva Veronika Gaidamavičienė, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, mokyklos direktorė. Ketvirtokų žinias bei gebėjimus vertino komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokytoja Inga Dūdienė, ketvirtokų tėvelių atstovė Loreta Šnelienė.

Pirmame žaidimo etape geriausiai sekėsi Dinui Imbrasui ir Evelinai Lipinskaitei. Evelina išlaikė lyderio pozicijas iki žaidimo pabaigos, nors prisipažino, kad noras laimėti atsirado tik įveikus trečiąjį etapą. Evelina Lipinskaitė pripažinta „Metų ketvirtoke“. Jai bus įteiktas „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – projekto rėmėjų prizas. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.