Dalyvavome šaškių turnyre

Balandžio 18 d. Jonavos lopšelyje – darželyje „Saulutė“ vyko rajono ugdymo įstaigų, priešmokyklinių ugdymo grupių šaškių turnyras „Baltieji pradeda…”, skirtas komunikavimo, pažinimo kompetencijai ugdyti.

Renginį organizavo Jonavos lopšelis-darželis „Saulutė“. Renginio tikslas – organizuoti Jonavos rajono ugdymo įstaigų draugišką šaškių turnyrą, propaguojant šaškių žaidimo tradicijas. Komandos į renginį atvyko iš dešimties ugdymo įstaigų.

Vaikai žaidė pogrupiuose. Mūsų mokyklos priešmokyklinukams atstovavo Dominykas Dušauskas ir Antonijus Stasiukonis, ikimokyklinukams – Ugnius Trukšaninas. Visi trys dalyviai pelnė prizines vietas: Antonijus Stasiukonis pelnė III vietą, Dominykas Dušauskas – II vietą, Ugnius Trukšaninas – I vietą. Vaikai apdovanoti diplomais bei medaliais, juos ruošusi mokytoja – padėkos raštu. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2011-2012.