„Mes – savo krašto paukščiai“

Kovo 27 d. mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo rajoninėje mokinių konferencijoje „Mes – savo krašto paukščiai“, kuri vyko Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje.

3 klasės mokinės Austėja Narkevičiūtė, Vismantė Petrusevičiūtė, Deimantė Penkauskaitė su mokytoja Sigita Jukniene pristatė Žeimių tautodailininką, kraštotyrininką Artūrą Narkevičių ir jo kūrybą. Konferencijos dalyvius mergaitės sudomino vaizdingu pasakojimu, visiems buvo įdomu pasižiūrėti filmuotą medžiagą, kurioje galėjo stebėti tautodailininko rankose gimstantį kūrinį.

4 klasės mokinės Evelina Lipinskaitė, Milda Sakalauskaitė ir Samanta Šneliūtė, vadovaujamos mokytojos Liubos Jonaitienės, parengė pristatymą apie Žeimių miestelį. Ši komanda vaizdžiai papasakojo miestelio istoriją, apie lankytinus objektus, apibūdino šiandieninius Žeimius.

Iš konferencijos mokiniai parsivežė ne tik padėkos raštus, bet ir daug naujų žinių. Skaitmeninėje laikmenoje įrašytą renginio medžiagą, panaudosime ne vienoje pamokoje.

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2011-2012.