Įnirtinga kova ketvirtajame „Metų mokinio“ ture

Sausio 23 d. bibliotekoje vyko ketvirtasis „Metų mokinio“ turas, kuriame špagas sukryžiavo net 7 septintos klasės mokiniai: Monika Astrauskaitė, Lukas Gumauskas, Ugnė Jankovska, Meda Levinskaitė, Gabija Petrauskaitė, Benas Puikys, Žilvinas Šuliokas.

IV turo vertinimo komisijoje dirbo direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, klasės vadovė Rūta Stepaitytė, pirmoji septintokų mokytoja Sigita Juknienė, septintokų tėvelių atstovė – Janina Čiulkevičienė.

Septintokai buvo nusiteikę itin rimtai: nė vienas nenorėjo nusileisti, daugmaž vienodai rinko taškus, buvo sunku nuspėti žaidimo baigtį. Tik trečiame etape didesnę taškų persvarą įgijo Ugnė Jankovska. Į jos lyderio pozicijas finale pasikėsino Benas Puikys. Pasimetę klasės draugai, sekdami paskutinio etapo eigą, pergalę priskirdavo tai vienam, tai kitam varžovui. Vis dėlto trečiame etape sukauptas taškų kraitis padėjo laimėti Ugnei, ji buvo pripažinta „Metų septintoke“.

Ugnės Jankovskos laukia „Metų mokinio“ sertifikatas, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų prizas. Vasario mėnesį dėl „Metų mokinio“ titulo varžysis šeštokai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.