,,Saugi mano šeima“

Dešimt mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių kartu su savo tėveliais dalyvavo VĮ ,,Kauno regiono keliai“ piešinių konkurse ,,Saugi mano šeima“.

Komisija vertino ir atrinko geriausius darbus. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo šie: darbo ir idėjos originalumas, piešinio kūrybiškumas ir atlikimo kokybė, temos aktualumas, supančios aplinkos ir saugaus elgesio supratimas. 2 klasės mokinės Kamilės Trukšaninaitės darbas atitiko visus kriterijus. Ji laimėjo II vietą.

Gruodžio 19 d. Šveicarijos pagrindinėje mokykloje vyko šio konkurso nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimas. Visi dalyviai gavo atminimo dovanėles, o 1-3 vietų nugalėtojai gavo padėkas ir įsimintinas dovanas. Mokiniai džiaugėsi, kad dalyvavo konkurse ir pažadėjo dalyvauti kitais metais. Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2011-2012.