„Rudenėlis atkeliavo“

Spalio 19 d. mokyklos pradinio ugdymo mokytojos vaikučius kartu su tėveliais pakvietė dalyvauti tradicinėje rudens gėrybių parodoje „Rudenėlis atkeliavo“. Parodėlėje puikavosi įvairūs dirbiniai iš rudeninių vaisių ir daržovių, kuriuos padedami mokytojų ir tėvėlių pagamino mokiniai.

Bibliotekininkė E. Gerulaitienė mokiniams pasiūlė gaminti darbelius tema „Knygos herojus” ir pažadėjo apdovanoti įdomiausių kūrinių autorius. Šiemet bibliotekininkės dovanėlės teko šiems pradinukams: pirmokui Liudui Juškai už baisųjį „Trigalvį slibiną”, pirmokei Ugnei Jakuitytei, į parodą atnešusiai „Seklį Morką”, antrokei Gertrūdai Maželytei už puošnią „Pelenės karietą”, antrokui Daniel Jurkevičiui už įspūdingą duetą – „Krokodilą Geną ir Kūlverstuką”, trečiokei Austėjai Narkevičiūtei už eksponatą „Čipolino nuotykių” tema, trečiokei Ugnei Šneliūtei, priminusiai M. Valančiaus apsakymą „Mikė Melagėlis”, ketvirtokei Ievai Ostreikaitei už juvelyriškai sukurtą darbelį „Žvejas ir auksinė žuvelė”, ketvirtokui Ignui Koncevičiui už sustabdytą pasakėčios „Varna ir lapė” akimirką.

Išradingai pagaminti darbeliai žavėjo ir džiugino visus. Nuotraukos

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2011-2012.