Olimpinė diena

Gegužės 17 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje šurmuliavo gausybė vaikų, kurie buvo sukviesti į respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų olimpinę dieną „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Pagrindinis renginio tikslas – stiprinti vaikų fizinę ir psichinę sveikatą, gebėjimus.

Šią šventę, kurioje dalyvavo 12 ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų komandų iš Jonavos, Ukmergės, Širvintų, suorganizavo Jonavos vaikų lopšelis – darželis „Pakalnutė“. Skambant M. Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“, visi dalyviai įžygiavo į salę nešini savomis vėliavomis.

Šios dienos simbolis – karvutės, kurios linksmino vaikus, sportavo ir džiaugėsi rekordais kartu su varžybų dalyviais.

Mažiesiems teko įveikti ne vieną „olimpinę stotelę“: bėgti su kliūtimis, mesti kamuolius į taikinį ir krepšį, traukti virvę, šliaužti gimnastikos suoliuku, lįsti ir ropoti per tunelį, šuoliuoti maiše.

Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės komanda iš varžybų grįžo patyrę daug emocijų, džiaugdamiesi padėkos raštu ir olimpinės dienos simboliu – karvyte.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2010-2011.