„Merry Christmas“

Gruodžio 21 d. anglų kalbos mokytojos Leonora Večkienė ir Inga Dūdienė suorganizavo ir pravedė Kalėdinę anglų kalbos popietę penktokams ir jų tėveliams „Merry Christmas“ („Linksmų Kalėdų“).

Iškilmingu kalėdiniu montažu renginį pradėjo penktokai. Mokytoja Inga Dūdienė pasakojo apie Kalėdų šventimo tradicijas bei simbolius Lietuvoje ir kitose šalyse, mokė mokinių tėvelius angliškų žodžių. Mokytoja Leonora Večkienė vedė nuotaikingus žaidimus, kuriuose dalyvavo ir mokiniai, ir jų tėveliai. Šeštokai parodė kalėdinį vaidinimą „ Batsiuvys ir jo svečiai“. Visi dalyviai parašė Kalėdinius sveikinimus bei atsiliepimus apie renginį, o popietę vainikavo bendra kalėdinė daina „I wish you a Merry Christmas“ („Laimingų šventų Kalėdų“).

Anglų kalbos mokytoja Leonora Večkienė

Kategorijos: 2010-2011.