Pirmokų išvyka

Gegužės 25 dieną 1 klasės mokiniai vyko į pažintinę išvyką po Kauną. Pirmiausiai aplankėme zoologijos sodą. Mokiniams labai patiko kupranugaris ir jo mažylis, gražuolė žirafa, zebrai, įvairiaspalviai povai, ropliai, žuvys.

Pasivažinėję Žaliakalnio funikulieriumi ir pasivaikščioję Laisvės alėja, Kauno valstybiniame lėlių teatre žiūrėjome spektaklį ,,Šeimynėlė iš Didžiosios girios“. Ši pasaka apie kaukučių šeimą ir jų nuotykius visus labai sudomino.

Po spektaklio vykome prie Kauno marių. Ten papietavome ir pažaidėme. Nors  vanduo dar  buvo šaltokas, tačiau keletas vaikų  išdrįso pabraidyti.

Diena praėjo greitai ir įdomiai. Savo patirtus įspūdžius mokiniai pažadėjo papasakoti savo tėveliams, draugams.

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2010-2011.