Išvyka į spektaklį

2017-2018 m. m.

Sausio 25 dieną mokyklos pradinukai kartu su mokytojomis Regina Jonaitiene ir Vilma Grigiene vyko į Jonavos kultūros centrą, kur žiūrėjo „Naisių vasaros teatro“ spektaklį „Melagių pilis“.

Tai žaismingas ir spalvingas pasakojimas apie tai, kaip vieną dieną per tuos melus Dinas pakliūva į didelę bėdą: keistuolio vežėjo įtikintas sėda į jo karietą ir nuvažiuoja tiesiai… į Melagių pilį. Ten Dinas patiria, kaip nesaldu pačiam būti apgaudinėjamam ir kaip sunku ištrūkti iš melo pinklių.

Namo grįžome linksmi ir laimingi. Džiaugėmės turėję galimybę puikiai praleisti laiką. Esame dėkingi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos skyriui, kad I pusmečio baigimo proga gavome tokią dovaną. Nuotraukos

Mokytoja Vilma Grigienė

Kategorijos: 2017-2018.