Edukacinė popietė

2016-2017 m. m.

Balandžio 8 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro aktų salėje susirinkusieji laukė tautodailininko Artūro Narkevičiaus, kuris atvyko su savo dukrele Austėja pademonstruoti kiaušinių marginimo subtilybių.

Visi susėdome aplink vieną didžiulį stalą ir marginome kiaušinius vašku. Kai kas skutinėjo. Artūras aiškino, kaip  reikia naudoti vašką, dažyti dažais. Visi susikaupę stengėsi, dairėmės, kurio kiaušinis bus gražiausias.

Komisija išrinko gražiausią ir tradiciškiausią kiaušinį. Šias nominacijas laimėjo Ieva ir Laima.  Po to vyko stipriausio kiaušinio varžytuvės, kurias laimėjo Luka.

Pabaigoje – pats linksmiausias kiaušinių ridenimo žaidimas, per kurį vaikai stengėsi laimėti kuo daugiau saldainių. Ant ridenimo pakloto buvo papilta saldainių, kuriuos besiridendamas kiaušinis paliesdavo, tuos kiaušinio savininkas susirinkdavo kaip prizus.

Visi buvo linksmi ir laimingi. Nuotraukos

Renginių organizatorė    Aniceta Stanaitienė

Kategorijos: 2016-2017.