Dalyvaujame tarptautiniame konkurse „Kalbų Kengūra 2013”

Vasario 5, 6 d. mokykloje vyko tarptautinis konkursas ,,Kalbų Kengūra 2013”.

Konkursą organizavo lietuvių kalbos mokytoja Rūta Juškienė, lietuvių ir rusų kalbų mokytoja Elena Vojevuckaitė, anglų kalbos mokytoja Sandra Šemėtaitė, vokiečių kalbos mokytoja Erika Vaitkevičienė, dalyvavo 15 mokinių.

Kai kurie konkurso dalyviai atliko net kelių kalbų užduotis: penktokės Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė, Austėja Dobilaitė, Samanta Šneliūtė – lietuvių k. ir anglų k., šeštokai Lukas Boreišis ir Greta Jusaitė – lietuvių k., Edvinas Butkus – lietuvių k. ir rusų k., Paulina Mickevičiūtė – anglų k. ir rusų k., Kamilė Radauskaitė – anglų k. ir rusų k., septintokai Viktorija Gutauskaitė, Kamilė Bukauskaitė – lietuvių k. ir anglų k., Karina Prochorenkaitė – lietuvių k., Greta Barišauskaitė – lietuvių k. ir vokiečių k., Dovilė Grajauskaitė – lietuvių k, anglų k. ir vokiečių k., Paulius Ružinas – rusų k.

Tarptautinio konkurso ,,Kalbų kengūra 2013“ dalyviai nekantriai laukia rezultatų.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.