Tarptautinis IT konkursas „Bebras“

Gruodžio 5 d. Vilniaus Universiteto matematikos ir informatikos instituto padėkomis buvo apdovanoti VIII tarptautinio informatikos ir IT konkurso „Bebras“, vykusio lapkričio mėnesį, dalyviai.

Šiemet konkurse dalyvavo 33 mokiniai – beveik dvigubai daugiau nei pernai. Džiugina ne tik gausesnis dalyvių būrys, bet ir aukštesni nei pernai bendri mokyklos taškų, grupių balų vidurkiai.

25 konkurso dalyviai pateko į Jonavos rajono geriausių mokinių trisdešimtukus, 10 dalyvių – į dešimtukus: Paulina Mickevičiūtė rajono penktokų grupėje – trečia, Edvinas Butkus – septintas, šeštokų grupėje Danielė Sedelskytė – penkta, Kamilė Bukauskaitė – dešimta, rajono septintokų grupėje Meda Levinskaitė – ketvirta, Viktorija Čiulkevičiūtė – penkta, Ugnė Jankovska – septinta, Monika Astrauskaitė – dešimta, Remigijus Stankevičius rajono dešimtokų grupėje – antras, Karolina Protasevičiūtė – devinta.

„Buvo sunku, bet labai įdomu,“ – prisimena gausiausiai konkurse dalyvavę šeštokai.

Tradicinė IT mokytojos dovana už gausiausią taškų „kraitį“ mokykloje šiemet atiteko penktokei Paulinai Mickevičiūtei.

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2011-2012.