„Vienas iš penkių“

Paramos vaikams centras nuo 2015 metų spalio 13 dienos visoje Lietuvoje vykdo tarptautinę socialinę kampaniją „Vienas iš penkių“.

Šios kampanijos siekis yra sustabdyti seksualinę prievartą prieš vaikus, pagrindinis tikslas – aprūpinti vaikus, tėvus/globėjus ir plačiąją visuomenę žiniomis ir įrankiais, kad galėtume apsaugoti vaikus nuo seksualinės prievartos ir išnaudojimo. Daugiau apie kampaniją

2015-2016 m. m. vykdome socialinės kampanijos „Vienas iš penkių“ įgyvendinimą mokykloje.

Vasario – kovo mėn. klasių valandėlių metu vyko socialinės kampanijos „Vienas iš penkių“  mokymai 1 – 4 klasių mokiniams, kuriuos vedė soc. pedagogė E. Kutkienė ir psichologė V. Darčianovienė. Mokymų  tikslas – mokyti vaikus saugumo, užkertant kelią seksualiam išnaudojimui.

Mokymai 1-2 klasėse 2015 m.

Mokymai 3-4 klasėse 2016 m.

Mokymai PU grupėje ir 1 klasėje 2017 m.