Mokinių pasiekimai mokykloje 2010-2011 m. m.
Eil. Nr. | Renginio pavadinimas | Dalyviai | Mokytojo v., pavardė | Rezultatas |
---|---|---|---|---|
Projektinė veikla | ||||
1. | Etwinning projektas “Discover countries through letters“ | Matas Puikys 8b kl. Raimundas Andriūnas 8b kl. Virmantas Petrusevičius 8b kl. Simona Jastžemskytė 8b kl. Margarita Narkevičiūtė 8b kl. Lukas Stepšys 8b kl. Viktorija Maželytė 8b kl. | Leonora Večkienė | |
2. | Projektas „Drąsinkime ateitį“ | 5-12 kl. mokiniai | Asta Vancevičienė, Valentina Zujevaitė, Danguolė Svirskienė | |
3. | Projektas „Mokyklos sėkmė - veiksminga mokinių savivalda“ | 22 mokiniai 6-8 klasių mokiniai | Asta Vancevičienė | |
4. | Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa „Zipio draugai“ | 20 pirmos klasės mokinių | Marytė Bisigirskienė | |
Tarptautiniai konkursai | ||||
1. | Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ | (1-12 kl.) 35 mokiniai | S. Juknienė L. Jonaitienė J. Smailienė M. Bisigirskienė A. Koirienė | Geriausi rajone: Simona Bukauskaitė, Vestina Sokolovaitė, Šarūnas Stankevičius, Urtė Bukauskaitė, Žygimantas Alenskas, Karolina Barišauskaitė |
2. | Tarptautinis anglų kalbos on-line konkursas „AMBERSTAR” | Benas Puikys 6 kl. Žilvinas Šuliokas 6 kl. Ignas Danilevičius 7b kl. Ignas Grigaliūnas 7b kl. Virmantas Petrusevičius 8b kl. Matas Puikys 8b kl. Raimundas Andriūnas 8b kl. Urtė Bukauskaitė 10 kl. Giedrius Leonavičius12 kl. | L. Večkienė | |
3. | Tarptautinis epistolinio rašinio konkursas „Medžio laiškas žmogui“ | Simona Jastžemskytė | Ramutė Dailidienė | II laipsnio diplomas |
4. | Tarptautinis IT konkursas „Bebras“ | 19 mokinių | Edita Gerulaitienė | |
Respublikiniai konkursai | ||||
1. | Respublikinis Č.Kudabos geografijos konkursas | Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. Urtė Bukauskaitė 10 kl. | Danguolė Svirskienė | |
2. | Respublikinis lietuvių kalbos diktanto konkursas „Raštingiausias pradinukas 2011“ | Paulina Mickevičiūtė 4 kl. | Jūratė Smailienė | |
3. | Respublikinis vertimų ir iliustracijų konkursas “Tavo žvilgsnis“ | Meda Levinskaitė 6 kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. Ugnė Jankovska 6 kl. Gabija Petrauskaitė 6 kl. Ignas Danilevičius 7b kl. Skaistvilė Narkevičiūtė 7b kl. | Leonora Večkienė | |
4. | Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ | 1-12 kl. | Valentina Zujevaitė, Danguolė Svirskienė | Padėkos raštas |
5. | Respublikinis SWEDBANK organizuotas taupyklių konkursas. | 33 mokiniai (PUG, 1-4 kl.) | Jolanta Jakštienė, Marytė Bisigirskienė, Sigita Juknienė, Liuba Jonaitienė, Jūratė Smailienė | Gauti ženkliukai (3 darbai pateko į II turą) |
6. | Respublikinė akcija „Savaitė be patyčių“ | 1-12 kl. | Danguolė Svirskienė, Inga Dūdienė, Jolanta Jakštienė | Padėka |
7. | Respublikinis piešinių konkursas „Koks yra karys“ | Rūta Lankelytė 8a kl. Viktorija Maželytė 8b kl. Skaistvilė Narkevičiūtė 8b kl. | Vincė Pranienė | |
8. | Respublikinis piešinių konkursas „Amžinai gyva atmintis“ | Greta Barišauskaitė 8a kl. Skaistvilė Narkevičiūtė 8b kl. Gabrielė Klezytė 12 kl. | Vincė Pranienė | |
9. | Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas Kauno Maironio literatūros muziejuje | Ignas Danilevičius 7b kl. | Ramutė Dailidienė | Laureatas |
10. | Dalyvavimas šalies mokinių turizmo akcijoje „Mes – Lietuvos turistinis taškas!“ | Simona Bukauskaitė 12 kl. Gabrielė Klezytė 12 kl. Laura Levinskaitė 12 kl. Dovilė Šuliokaitė 12 kl. Raimondas Andriūnas 8b kl. Viktorija Maželytė 8b kl. Virmantas Petrusevičius 8b kl. Matas Puikys 8b kl. Lukas Stepšys 8b kl. Deimantė Velykytė 8b kl. Karolina Gumuliauskaitė7b kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. Ugnė Jankovska 6 kl. | Valentina Zujevaitė | LJTC diplomas ir dovana kompasas |
11. | Dalyvavimas Europos komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame Europos egzamine, skirtame paminėti Europos dieną. | 12 kl. mokinių | Valentina Zujevaitė | |
12. | Respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų olimpinė diena „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ | 10 priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų | Jolanta Jakštienė | Padėkos raštas ir suvenyras |
Rajoniniai renginiai | ||||
1. | Rajono plakatų konkursas „Saugi vasara“ | Ignas Ivaškevičius 1 kl. Kamilė Trukšaninaitė 1 kl. Austėja Narkevičiūtė 2 kl. | Sigita Juknienė, Marytė Bisigirskienė | Padėka |
2. | Jonavos rajono pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ konkurso II turas | 1-4 kl. mokinių komanda | Liuba Jonaitienė | |
3. | Rajoninis 3-ų kl. mokinių teisinių žinių konkursas „Būk saugus“ | Austėja Dobilaitė 3 kl. Evelina Lipinskaitė 3 kl. Milda Sakalauskaitė 3 kl. Samanta Šneliūtė 3 kl. Dinas Imbrasas 3 kl. | Liuba Jonaitienė | 1 vieta |
4. | Jonavos rajono III-IV klasių mokinių dailyraščio konkursas | Karolina Mikalauskaitė 3 kl. Greta Jusaitė 4 kl. | Liuba Jonaitienė, Jūratė Smailienė | Padėka ir atminimo dovanos |
5. | Jonavos rajono 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi“ | Austėja Dobilaitė 3 kl. | Liuba Jonaitienė | 3 vieta |
6. | Jonavos rajono konkursas 2-ų klasių mokiniams ,,Rašysena 2010“ | Ugnė Šneliūtė 2 kl. | Sigita Juknienė | Padėka |
7. | Rajoninė 5-12 kl. mokinių matematikos olimpiada | Ugnė Jankovska 6 kl. Raimondas Andriūnas 8b kl. Urtė Bukauskaitė 10 kl. | Antanina Koirienė | |
8. | Jonavos rajono 10 klasių anglų kalbos olimpiada | Urtė Bukauskaitė 10 kl. | Leonora Večkienė | |
9. | Rajono 8 klasių anglų kalbos olimpiada | Virmantas Petrusevičius 8b kl. Matas Puikys 8b kl. | Leonora Večkienė | |
10. | Geografijos olimpiada „Žemė – melsvoji planeta“ II etapas | Karolina Zabrodinaitė 9 kl. Viktorija Ptrusevičiūtė 9 kl. Urtė Bukauskaitė 10 kl. | Vincė Pranienė, Danguolė Svirskienė | |
11. | Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiada | Simona Bukauskaitė 12kl. Dovilė Šuliokaitė 12 kl. | Valentina Zujevaitė | |
12. | Mokinių meninio skaitymo konkursas | Lukas Gumauskas 6 kl. | Ramutė Dailidienė | 1 vieta |
Ignas Danilevičius 7 kl. | ||||
13. | Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada | Urtė Bukauskaitė 10 kl. Viktorija Petrusevičiūtė 9 kl. Matas Puikys 8b kl. Ugnė Jankovska 6 kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. Dovilė Gajauskaitė 5 kl. | Ramutė Dailidienė, Rūta Juškienė, Elena Vojevuckaitė | |
14. | Rajoninis 6-12 kl. vokiečių kalbos projektas konkursas “Dainuojame vokiškai“ | Meda Levinskaitė 6 kl. Ugnė Jankovska 6 kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. | Leonora Večkienė, Inga Dūdienė, Erika Petrošienė | |
15. | Epistolinio rašinio konkursas „Medžio laiškas žmogui“ | Simona Jastžemskytė | Ramutė Dailidienė | I vieta |
16. | Jonavos krašto muziejaus organizuota piešinių paroda „Duona mūsų gyvenime“ | 50 darbų | Marytė Bisigirskienė, Vincė Pranienė | |
17. | Jonavos krašto muziejaus organizuota piešinių paroda „Piešiu Lietuvą“, skirta Kovo 11-ajai | 6 darbai | Vincė Pranienė | |
18. | Jonavos rajono 5–8 kl. mokinių istorijos olimpiada | Dovilė Grajauskaitė 5 kl. Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. Ugnė Jankovska 6 kl. Andrius Stanislovaitis 7b kl. Matas Puikys 8b kl. | Valentina Zujevaitė | |
19. | Rajoninis ikimokyklinio ugdymo įstaigų, pradinių, pagrindinių mokyklų priešmokyklinių klasių šaškių turnyras “Baltieji pradeda...” | Ugnė Jakutytė PUG Gabrielius Vasiliauskas | Jolanta Jakštienė | III vieta |
Sportinės varžybos | ||||
1. | Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo BLM 3-4 klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos | 4 kl. mokiniai: Skaistė Rokaitė, | Jūratė Smailienė | 3 vieta |
Edvinas Butkus, | ||||
Eligijus Sonda | ||||
Reda Mickevičiūtė | ||||
Paulina Mickevičiūtė | ||||
Ignas Jasinskas | ||||
Deividas Toločka | ||||
Paulius Toločka | ||||
Greta Jusaitė | ||||
Gabrielė Jociūtė | ||||
Ernestas Snitka | ||||
Roberta Mickevičiūtė | ||||
Rimas Meiliūnas | ||||
Lukas Orlauskas | ||||
2. | Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių kvadrato varžybos | 4 kl. mokiniai: Edvinas Butkus | Jūratė Smailienė | 3 vieta |
Eligijus Sonda | ||||
Reda Mickevičiūtė | ||||
Paulina Mickevičiūtė | ||||
Deividas Toločka | ||||
Paulius Toločka | ||||
Greta Jusaitė | ||||
Gabrielė Jociūtė | ||||
Ernestas Snitka | ||||
Roberta Mickevičiūtė | ||||
Lukas Orlauskas | ||||
3. | Jonavos rajono mokinių rudens krosas | Karina Ledzinskaitė 5 kl. | Rūta Stepaitytė Henrikas Stučinskas | |
Gintarė Dukentytė 5 kl. | ||||
Gabija Ledzinskaitė 7b kl. | ||||
Modesta Kacevičiūtė 6 kl. | ||||
Donatas Mačiulis 5 kl. | ||||
Augustinas Abramavičius 5 kl. | ||||
Mindaugas Meiliūnas 7b kl. | ||||
Lukas Gumauskas 6 kl. | 2 vieta | |||
Raimondas Meiliūnas 8a kl. | ||||
Justas Jankauskas 9 kl. | ||||
Tomas Toločka 10 kl. | 3 vieta | |||
Vylintas Ledzinskas 10 kl. | ||||
Jovydas Mačikūnas 12 kl. | 2 vieta | |||
4. | Jonavos rajono olimpinio festivalio kaimo mokyklų lengvosios atletikos varžybos | Gabija Klezytė 12 kl. | Rūta Stepaitytė Henrikas Stučinskas | |
Gabija Ledzinskaitė 7b kl. | ||||
Gintarė Kornušenkaitė 12 kl. | ||||
Tomas Toločka 10 kl. | ||||
Mindaugas Meiliūnas 7b kl. | ||||
Raimondas Meiliūnas 8a kl. | ||||
Jovydas Mačikūnas 12 kl. | ||||
Justas Jankauskas 9 kl. | ||||
5. | Jonavos rajono kaimo mokyklų (mergaičių) krepšinio taurės varžybos 3x3 | Ingrida Škeliovaitė 8b kl. | Karolina Zabrodinaitė 9 kl. | |
Viktorija Petrusevičiūtė 9 kl. | ||||
Urtė Bukauskaitė 10 kl. | ||||
Karolina Zabrodinaitė 9 kl. | ||||
6. | Jonavos rajono kaimo mokyklų (berniukų) krepšinio taurės varžybos 3x3 | Tomas Toločka 10 kl. | Henrikas Stučinskas | |
Justas Jankauskas 9 kl. | ||||
Vylintas Ledzinskas 10 kl. | ||||
7. | Jonavos r. mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių virvės traukimo varžybos | Jovydas Mačikūnas 12 kl. | Henrikas Stučinskas | 2 vieta |
Mantas Jankauskas 12 kl. | ||||
Justas Jankauskas 9 kl. | ||||
Vismantas Ledzinskas 12 kl. | ||||
Vytenis Grigaliūnas 12 kl. | ||||
Tomas Toločka 10 kl. | ||||
Martynas Zabrodinas 9 kl. | ||||
Justinas Lepinskas 12 kl. | ||||
Šarūnas Stankevičius 12 kl. | ||||
Vylintas Ledzinskas 10 kl. | ||||
8. | Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario krosas | Karina Ledzinskaitė 5 kl. | Rūta Stepaitytė Henrikas Stučinskas | |
Monika Astrauskaitė 6 kl. | ||||
Gintarė Dukentytė 5 kl. | ||||
Evelina Vasiliauskaitė 7b kl. | ||||
Gabija Ledzinskaitė 7b kl. | 1 vieta | |||
Irma Daukentytė 7a kl. | ||||
Agnė Astrauskaitė 9 kl. | ||||
Donatas Mačiulis 5 kl. | ||||
Tautvydas Jocius 6 kl. | ||||
Augustinas Abramavičius 5 kl. | ||||
Justas Jankauskas 9 kl. | ||||
Tomas Toločka 10 kl. | ||||
Jovydas Mačikūnas 12 kl. | ||||
9. | Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių kvadrato varžybos | Benas Puikys 6 kl. | Henrikas Stučinskas | |
Lukas Gumauskas 6 kl. | ||||
Tautvydas Jocius 6 kl. | ||||
Augustinas Abramavičius 5 kl. | 1 vieta | |||
Donatas Mačiulis 5 kl. | ||||
Tomas Sedelskis 5 kl. | ||||
Žilvinas Šuliokas 6 kl. | ||||
Paulius Ružinas 5 kl. | ||||
Mindaugas Meiliūnas 7b kl. | ||||
Aistis Taraškevičius 5 kl. | ||||
10. | Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kaimo BLM 5-6 klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos | Benas Puikys 6 kl. | Henrikas Stučinskas Rūta Stepaitytė | |
Lukas Gumauskas 6 kl. | ||||
Tautvydas Jocius 6 kl. | 3 vieta | |||
Augustinas Abramavičius 5 kl. | ||||
Donatas Mačiulis 5 kl. | ||||
Tomas Sedelskis 5 kl. | ||||
Žilvinas Šuliokas 6 kl. | ||||
Paulius Ružinas 5 kl. | ||||
Monika Astrauskaitė 6 kl. | ||||
Viktorija Čiulkevičiūtė 6 kl. | ||||
Karina Prochorenkaitė 5 kl. | ||||
Gintarė Daukentytė 5 kl. | ||||
Karina Ledzinskaitė 5 kl. | ||||
Agnė Mickevičiūtė 6 kl. | ||||
Kamilė Bukauskaitė 5 kl. | ||||
Giedrė Kšivickaitė 5 kl. |