Integruota dailės ir pilietiškumo pamoka

2021-2022 m. m.

Birželio 10 d. devintos klasės mokiniai vyko į  Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur jiems buvo pravesta integruota dailės ir pilietiškumo pagrindų pamoka „Valstybė ir jos piliečiai“, skirta Žeimių parapijos 500-osioms metinėms.

Organizuojant pamoką už mokyklos ribų, buvo siekiama tobulinti mokinių pilietiškumo, kūrybiškumo, SESG kompetencijas, padėti mokiniams suprasti Lietuvos valstybės piliečių teisių ir pareigų vienovę, skatinti domėtis ir puoselėti savo krašto istoriją ir paveldą, paminėti Žeimių parapijos 500 metines; padėti parengti mokinių piešinių parodą Žeimių bažnyčioje.

Mokiniai sužinojo ir praktiškai taikė žinias apie piliečių teises ir pareigas, aplankė Žeimių bažnyčią, pakabino piešinius ir įsipareigojo juos prižiūrėti, paminėjo Žeimių parapijos 500-ąsias metines.

Integruotą pamoką organizavo dailės mokytoja Edita Gerulaitienė ir istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Mokyklos muziejaus informacija

Kategorijos: 2021-2022.