Žeimių miestelio šventė

2020-2021 m. m.

Liepos 4-5 d. vyko tradicinė Žeimių miestelio šventė „Tradicijos ir dabartis. Tarp Žeimių ir Jonavos“.

Liepos 4 dieną prie Žeimių ežero vyko žvejų varžybos ir tinklinio varžybos. Žeimių Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje buvo laikomos Šv. mišios už Žeimių miestelio gyventojus, o po mišių miestelio bendruomenės narių laukė Austėjos Dobilaitės ir Rasos Štabokienes dueto koncertas.

Liepos 5 dieną 18.00 val. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione burbulų dėdė dovanojo smagią burbulų bei cheminių eksperimentų programą vaikams. 19.00 val. prasidėjo pagrindinė šventės dalis, kurioje skambėjo renginio organizatorių ir svečių sveikinimo kalbos, Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro kolektyvų, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos solisčių bei Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos istorinio šokio kolektyvo „Fioretti“ pasirodymai.

Šventės metu koncertavo grupės „Daumantų muzikantai”, „Vyšnios” ir „Lietuvaičiai”. Šventę vainikavo fejerverkų šou ir naktišokiai. Nuotraukos

Renginių organizatorius Mantas Kučinskas
Kategorijos: 2020-2021.