Edukacinė mokytojų išvyka

2020-2021 m. m.

Vykdydami projekto „Kokybės krepšelis“ priemonių planą, mokslo metų pabaigoje dalyvavome edukacinėje išvykoje „Kraštotyros, amatų ir tradicijų saugojimo, perdavimo ir patyriminio ugdymo patirtis Klaipėdos rajono švietimo įstaigose“.

Kadangi dėl pandemijos negalėjome lankytis švietimo įstaigose, tai pirmoje renginio dalyje nuotoliniu būdu susipažinome su Endrijavo pagrindinės mokyklos patyriminio, etninio ugdymo patirtimi ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos patirtimi įtraukiant mokinius į kraštotyrinę, mokyklos muziejaus veiklą, pilietinių vertybių ugdymu. Mokytojai lygino savąją ir naujai įgytą patirtį, reflektavo.

Antra dalis – mokytojų išvyka į Klaipėdos kraštą, aplankant Kuršių Neriją. Mokytojai susipažino su Klaipėdos krašto istorija, tradicijomis ir amatais, lankėsi Klaipėdos rajono amatų centre, aplankė svarbiausius Kuršių Nerijos gamtos objektus, senąsias gyvenvietes.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2020-2021.