Pradinukai baigė mokslo metus

2020-2021 m. m.

Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą… Pradinukai baigė permainingus, pilnus naujų patirčių ir išbandymų mokslo metus.

Paskutinę mokslo metų dieną trumpam stabtelėjome, pasimatavome, kiek patobulėjome, paaugome visomis prasmėmis, o ketvirtokai surengė šventę pradinio ugdymo baigimo proga. Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė pasidžiaugė, kad visi 4 klasės mokiniai sėkmingai baigė pradinio ugdymo programą ir įteikė pažymėjimus.

Visi puikiai, labai gerai ir gerai besimokantys 1-4 klasių mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. Nepamiršti ir mokiniai, kurie nepraleido nei vienos pamokos. Šie apdovanoti padėkomis už puikų lankomumą. Ketvirtokams įteikti diplomai baigus finansinio raštingumo programą „Mano bendruomenė“. Pirmokai, antrokai ir trečiokai virtualiai pasveikino ketvirtokus ir palinkėjo sėkmės penktoje klasėje.

Pagaliau atostogos! Smagios, šiltos ir turiningos vasaros! Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė