Netradicinės dienos

2020-2021 m. m.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną antrokai keliavo po Žeimių miestelį ir aplankė įžymias miestelio vietas.

Žeimių parke apžiūrėjo paminklą Vaclovui Michnevičiui, paminklinį akmenį ir skverelį K. Bogdanui. Aplankė paminklą Vyčio kryžiaus ordino kavalieriams ir savanoriams.

Vėliau apsilankė Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, kurioje zakristijonas Zenonas įdomiai papasakojo bažnyčios istoriją. Apžiūrėjo bažnyčios šventoriuje esančias koplyčias, taip pat tarp bažnyčios ir seniūnijos pastato stovinčią koplytėlę žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę.

Pasigrožėję Sukilėlių koplytėle, apsilankė Žeimių dvaro sodyboje. Išvyka visiems patiko. Įspūdžius aprašė rašinėlyje, o piešinius nupiešė dailės ir technologijų pamokoje.

Kitą dieną mokiniai turėjo kūrybinių dirbtuvių veiklą, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Priminimą visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises mokiniai įprasmino gamindami darbelius. Juos pasigaminę, kūrė palinkėjimą sau ir  draugui, sveikino vieni kitus. Nuotraukos

Mokytoja Milda Bernotienė

Kategorijos: 2020-2021.