Labas, kaimyne 2021

2020-2021 m. m.

Šiemet, gegužės 29 d., tradicinis renginys „Labas, kaimyne“ vyko  Barupės skyriaus lauko teritorijoje. Tai ta diena, kai kviečiama nors trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius ir darbus. Pasiklausyti visiems skirto koncerto.

Iki oficialaus renginio atidarymo nuo 13 – 21 val. vaikai pramogavo ant dviejų batutų, linksmai leido laiką su animatore iš „Vaikystės kiemo“. Putų šou suteikė patiems jauniausiems renginio dalyviams smagios popietės nuotaiką.

„Mes čia… Mes esame reikalingi šalia gyvenantiems, augantiems, senstantiems – mes reikalingi vieni kitiems. Nesvarbu kokio amžiaus bebūtume – būkime gerais kaimynais. Išlikime pozityvūs, kupini tik gerų emocijų ir energijos! – paskelbdama renginio atidarymą linkėjo renginių organizatorė.

Šventės dalyvius sveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis, Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius, Žeimių mokyklos–daugiafunkcio centro bendruomenės atstovas Mantas Kučinskas, Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas ir VO „Barupės bendruomenės centro“ pirmininkė Ina Simovičienė.

Norintys galėjo išmėginti laimę loterijoje, kurią, kaip ir visą šventę, padėjo organizuoti savanorės Goda, Ineta, Sandra. Ištrauką iš Teodoros L. knygos „Kitas Elenos gyvenimas“ skaitė Kamilė.

Jauniausieji koncerto dalyviai, Kėdainių KC vaikų popchorų „Perliukai“, ir Nociūnų skyriaus meno mėgėjų kolektyvai dovanojo džiugias muzikines akimirkas (vadovė Daiva Makutienė). Renginio vedėjos Austėja ir Eva pakvietė visus pasilinksminti su Vyšnialaukio kaimo bendruomenės liaudiškos muzikos kapela. Skambias dainas dovanojo Kėdainių vokalinis duetas „Albertas ir Danguolė“.

Šventės pabaigoje renginio dalyviai gėrėjosi ugnies teatro pasirodymu ir grožėjosi renginį užbaigiančiais fejerverkais. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2020-2021.