„Mano jausmai“

2020-2021 m. m.

Gegužės mėn. antrą ir trečią savaitę priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai,  ikimokyklinio ugdymo grupių „Meškučiai“ ir „Boružėlės“ ugdytiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose „Mano jausmai“, kuriuos vedė mokyklos psichologė Airinė Gailiūnienė.

Atlikdami praktines užduotėles vaikai mokėsi pažinti ne tik savo, bet ir kitų emocijas bei jausmus. Pirmiausia grupių vaikai pildė „Emocijų stiklainį“, kuris padėjo atskleisti, kokios nuotaikos vaikučiai atėjo į darželį.

Pažinti emocijų įvairovę padėjo „Emocijų paštas“, kur vaikai turėjo atpažinti kortelėse pavaizduotas žmonių nuotaikas ir korteles įdėti į tinkamą emocijų pašto namuką. Užsiėmimą užbaigėme linksmu žaidimu su vėliavėlėmis.

Džiugu, kad vaikai drąsiai reiškia savo emocijas, būna ir linksmi, ir liūdni, kartais ir supyksta. Nuotraukos Daivos Ilevičienės, Airinės Gailiūnienės

Psichologė Airinė Gailiūnienė

Kategorijos: 2020-2021.