Šventinis rytmetis „Sportuoju kartu su vaiku“

2020-2021 m. m.

Saulėtą gegužės 19 dieną mažieji „Nykštukų“ grupės vaikai dalyvavo sportinėje pramogoje „Sportuoju kartu su vaiku“. Sporto aikštelėje, atlikę rankų, kojų ir pilvelio mankštą, pasiruošė atlikti užduotis.

Pirmąją užduotį atliko su krepšinio kamuoliu. Ranka varėsi kamuolį pirmyn, apibėgo kėglį, parsivarydami kamuolį grįžo atgal. Žaisdami, vaikai lavino orientaciją, vikrumą, dėmesingumą. Po judrios veiklos su kamuoliu, atliko antrąją užduotį – lindo per kliūtį, apibėgo kėglius, metė teniso kamuoliuką į krepšį. Atlikdami šią užduotį lavino taiklumą, koordinaciją, susikaupimą. Vaikai džiaugėsi šia veikla, skaičiavo, kiek pavyko sumesti kamuoliukų į krepšį. Paskutinė užduotis – „Spalvotų kamuoliukų jūra“ skatino vaikus atlikti įvairius judėjimo elementus (metu, bėgu, gaudau), suteikė džiugių emocijų.

Pramoga vaikams patiko, visi džiaugėsi savo sportiniais pasiekimais ir buvimu lauke. Visi buvo apdovanoti medaliais

„Nykštukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2020-2021.