„Medinė tulpė“

2020-2021 m. m.

Balandžio 29 dieną 3-4 klasių mokiniai, vykdydami kultūros paso edukacinę programą „Medinė tulpė“, virtualiai lankėsi Burbiškio dvare. Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, užimančiu net 28 hektarų plotą. Didingi vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriuose yra 15 salų, turinčių savo vardus ir istorijas.

Mokiniai, susipažinę su Burbiškio dvaro istorija, apžiūrėję tulpių kolekciją, vykdė praktinę veiklą. Užsiėmimo metu kiekvienas moksleivis gavo po medinį 3D tupės ruošinį, jį dekoravo pasirinktomis spalvomis, kuriose atsispindėjo kūrybiškumas ir nuotaika. Šis unikalus suvenyras taps dovana mamai.

Kiekvienas sukurtai tulpei sugalvojo vardą. Nuspalvintų tulpių nuotraukas ir vardus nusiuntėme edukatorei. Kas žino? Gal ateityje Lietuvos selekcininkų naujai išvesta tulpių veislė bus pavadinta mūsų mokyklos mokinių sukurtu vardu? Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2020-2021.