Projektas „Gamtos vaikas. Lietuvos medžiai“

2020-2021 m. m.

Barupės skyriuje „Nykštukų“ grupėje vyko projektas „Gamtos vaikas. Lietuvos medžiai“. Projekte dalyvavo „Meškučių“, „Boružėlių“ ir PUG grupių ugdytiniai.

Į projektą atvyko labai užimtas miško sargas Girinis ir jo pavaduotojas Eglinukas (auklėtoja Odeta Šablevičiūtė).

Girinis projekto metu įvairiais ir įdomiais būdais ugdytiniams suteikė įvairių žinių apie vaistinius augalus, jų įvairovę, svarbą žmogaus organizmui ir naudą sveikatai, vaizdžiai pasakojo apie gamtos reiškinius, gamtos kaitą skirtingais metų laikais. Vaikai daug sužinojo apie Lietuvoje augančius medžius: ąžuolą, klevą, beržą, pušį, eglę, šermukšnį, kaštoną, jų augimo sąlygas, išvaizdos skirtumus. Ugdytiniai įvairiais būdais lietė, uostė, lygino, matavo, stebėjo, susipažino su medžių žiedais, lapais, spygliais, sėklomis. Kartu su Giriniu ir Eglinuku  vaikai žaidė, šoko, dainavo minė mįsles apie medžius, piešė išmoko patarlių, priežodžių.

Projekto metu buvo ugdomas kūrybiškumas, komandinis darbas, bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmas. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2020-2021.