„Nuo raidelių prie žodelių“

2020-2021 m. m.

Kovo mėn. vykdytas „Boružėlių“, „Meškučių“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės projektas „Nuo raidelių prie žodelių“ baigėsi.

Projekto metu siekėme stiprinti sakytinės ir rašytinės kalbos gebėjimus, ugdytinių saviraišką ir bendradarbiavimą.

Veiklos buvo gana įvairios. Su raidelėmis susipažinome jas piešdami, lipdydami, konstruodami, žaisdami žaidimus. Ugdytiniai kartu su auklėtojomis mokėsi eilėraštukų apie raideles, knygeles, piešė piešinėlius „Mano mylimiausia pasakėlė“, taip pat, padedami auklėtojų ar tėvelių, kūrė knygeles.

Projektą baigėme paminėdami Tarptautinę vaikų knygos dieną. Ugdytiniai nuotoliniu būdu bendravo su pasakų močiute, klausėsi jos sekamos pasakėlės, deklamavo eilėraštukus, pristatė sukurtas knygeles. Knygelės eksponuojamos darželio fojė surengtoje parodėlėje „Nuo raidelių prie žodelių“. Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2020-2021.