Rašysena 2021

Dailyraščio konkursas – vienas iš Lietuvių kalbos renginių mūsų mokykloje, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Konkurse dalyvavo 5-8  ir 9-10 klasių mokiniai. Visi rašė Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę“.

Vertinimui buvo pateikta 28 darbai. Komisija atsižvelgė į rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, originalumą, atidumą ir kalbos taisyklingumą.

Galime pasveikinti mūsų mokykloje gražiausiai rašančius: 5-8 klasių grupėje šeštokę Gabiją Barišauskaitę, 9-10 klasių grupėje – Iną Bartusevičiūtę!

II vieta skirta septintokei Gabrielei Budrevičiūtei ir dešimtokui Viliui Janoniui, III vieta – penktokei Ksaulei Pagrandytei, aštuntokei Emai Bartusevičiūtei ir devintokui Nedui Martinioniui.

Mokytoja Ramutė Dailidienė

Kategorijos: 2020-2021.