Su 426-uoju gimtadieniu!

2020-2021 m. m.

Gimtadienis, išskirtinė šventė. Kiekvieną pavasarį, kovo mėnesį, visi laukia Jo – mokyklos gimtadienio.

2020 metais mokykla šventė 425-ąją sukaktį, kuri vyko kiek neįprastai, savo sąlygas diktavo karantinas. Laikantis visų saugumo reikalavimų PUG, IUG „Meškučiai“ ir „Boružėlės“ bendruomenė 425-ąją sukaktį paminėjo papuošdami darželio teritoriją užrašu „Mokyklai 425“, suorganizavo vaikų kūrybinių darbų parodą „Gimtadienis“, šeimų sporto rytmetį „Pajudėkim, pakrutėkim“, projektą „Dailūs piršteliai, gražūs žodeliai“. Taip pat suorganizuota vaikų, tėvų ir auklėtojų projektinė veikla „Žinios -– gyvenimo sparnai“. Visi prisijungusieji lankstė 425 gerves, kurios simbolizuoja mokyklos metus.

Kaip greitai, tyliai ir nepastebimai praėjo metai. Šis pavasaris mūsų mokyklai skaičiuoja jau 426 metus. Nueitas netrumpas kelias, padaryta begalė prasmingų darbų, ištarta milijonai gražiausių lietuviškų žodžių, patirta sėkmių ir nesėkmių. O kas svarbiausia? Ogi tai, kad mes kartu šioje mokykloje esame saugūs, apsupti ramybės, gaivos, malonių akimirkų, juoko…vaikiško, jaunatviško, brandaus juoko. SU 426-uoju GIMTADIENIU! Nuotraukos

Auklėtojos

Kategorijos: 2020-2021.