1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Kovo 10 dieną mokykloje įvyko nuotolinis 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Pradžiugino didelis skaitovų būrys: dalyvavo net 14 pradinių klasių mokinių, kurių kiekvienas norėjo nugalėti. Sveikinimo žodį tarė ir dalyvius drąsino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė.

Išklausiusi skaitovus, komisija nusprendė trečiąją vietą skirti pirmokui Jonui Budrevičiui, trečiokams Vytautei Šafronaitei ir Dovydui Bubinui. Antroji vieta teko pirmokei Marijai Stasiukonytei ir ketvirtokui Danieliui Jasinevičiui. Geriausiu skaitovu pripažintas ketvirtokas Gabrielius Stulpinas, kuris atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame pradinių klasių mokinių skaitovų konkurse.

Už dalyvavimą konkurse padėkos raštai bus įteikti pirmokėms Lukai Macuganovaitei ir Akvilei Dubrai, antrokams Gabijai Stefanovičiūtei ir Rokui Jasinevičiui, ketvirtokams Dominykui Činikui, Solveigai Ažnytei, Guodai Barišauskaitei, Evelinai Škeliovaitei.

Mokytoja Milda Bernotienė

Kategorijos: 2020-2021.