„Kaip valdyti pyktį?“

2020-2021 m. m.

Kasdien mus supa labai daug įvairių emocijų ir jausmų: pyktis, džiaugsmas, baimė, liūdesys. Gebėdami atpažinti ir tinkamai išreikšti savo emocijas, vaikai labiau pasitiki savimi, ramiau vertina įvairias konfliktines situacijas.

Siekiant įtvirtinti vaikų turimas žinias ir gebėjimus apie emocijas, jų valdymo būdus, kovo 4 d. ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai „Boružėlės“ dalyvavo praktiniame užsiėmime „Kaip valdyti pyktį?“

Užsiėmimo metu su vaikais aptarėme, kokios nuotaikos jie atėjo į darželį, kalbėjome apie teigiamas ir neigiamas emocijas. Analizavome, ką reikia daryti, kai aplanko pyktis. Su vaikais sutarėme, kad jei staiga užklumpa bloga nuotaika, galima apie kylančius jausmus papasakoti grupės mokytojai, artimam draugui, iš lėto suskaičiuoti iki 10, pašokinėti ant vienos kojos ar nueiti atsigerti vandenuko. Taip pat vaikai ieškojo tas pačias emocijas ir jausmus atspindinčių paveikslėlių.

Linkiu, kad kiekviena diena suteiktų, daug teigiamų bei pozityvių emocijų, džiaugsmo ir juoko! Nuotraukos Daivos Ilevičienės

Mokyklos psichologė Airinė Gailiūnienė

Kategorijos: 2020-2021.