Užgavėnių balaganas

2020-2021 m. m.

Vasario 17-ąją įstaigoje vyko džiugi ir žaisminga pramoga „Užgavėnių balaganas“, kurios metu IUG „Meškučiai“ ir „Boružėlės“ vaikai persirengę čigonais, žydeliais, raganomis ginė žiemą iš kiemo.

Ne tik vaikus, bet ir auklėtojas bei jų padėjėjas buvo sunku atpažinti. Visų dėmesį traukė žiemą simbolizuojanti Morė, aplink kurią visi dainavo, šoko įvairiausius šokius: „Šiaudų batai“, „Garnys“, „Kepė Močia blynus“, „Ožka“, „Blynai jūs skanumynai“, „Žiema, žiema bėk iš kiemo“. Šventės pabaigoje visi persirengėliai vaišinosi gardžiais blynais ir šilta arbata.

Triukšminga žiemos varymo pramoga vyko laikantis visų saugumo reikalavimų. Dabar visi su nekantrumu laukiame pirmųjų pavasario pranašų. Nuotraukos Ramintos Dušauskienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos

Kategorijos: 2020-2021.