Meninio skaitymo konkursas

Sausio 26 d. mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Konkursas vyko nuotoliniu būdu, prisijungiant prie Google Classrom virtualios aplinkos.

Sveikinimo ir padrąsinimo žodį  dalyviams tarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Iš viso sulaukėme 9 dalyvių. Vertinimo komisija, išklausiusi visų dalyvių skaitomus tekstus, nutarė I vietą skirti aštuntokui Nojui Rozenbergui, II vietą – šeštokei Karinai Nikiforovai ir penktokei Gabijai  Musiejūtei, III vietą –  šeštokei Kamilei Bubinaitei ir penktokei Ksaulei Pagrandytei.

Į Jonavos rajono 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą nutarta deleguoti Nojų, Kariną ir Gabiją. Visi dalyviai bus apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštais. Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Ramutei Dailidienei ir Rūtai Juškienei už mokinių parengimą konkursui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2020-2021.