Dailyraščio konkursas

2020-2021 m. m.

Kiekvienais metais mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai – paminėti.

Šiemet dailyraštį nuotolinių būdu rašė 35 mokiniai. Nuo pradinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Lietuvą, Mamą, Tėvynę.

Vertinimo komisija, kurioje dirbo mokyklos bibliotekininkė Edita Gerulaitienė, lietuvių k. mokytojos Ramutė Dailidienė ir Rūta Juškienė, atrinko pačius geriausius, tvarkingiausius, gražiausius darbelius. Vertinant dailyraštį atsižvelgta į rašto aiškumą ir tolygumą, atidumą, kalbos taisyklingumą.

Šių metų nugalėtojai: priešmokyklinio ugdymo grupė – Matas, 1 klasė – Marija, 2 klasė – Gabija, 3 klasė – Tilija, 4 klasė  – Aurimas. Sveikiname!

Specialioji pedagogė Irena Gritėnienė

Kategorijos: 2020-2021.