Virtuali ekskursija

Jonavos rajono istorijos mokytojai gruodžio mėn. buvo pakviesti dalyvauti virtualioje ekskursijoje po Žeimius, stebint filmą „Lietuvos valstybingumo simboliai Žeimiuose“  ir parašyti atsiliepimą.

Į pasiūlymą maloniai atsiliepė Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Vita Montvilienė. Mokytoja pasidalijo savo įžvalgomis: „žiūrėjom filmą su 8 klase, filmas daugumai patiko, kai kuriems buvo per ilgas. Mano nuomone, labai reikalingas filmas, kurį galima panaudoti  savo krašto pažinimo pamokose“.

Spalio mėn. numatytoji ekskursija rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokiniams „Žeimiai istorijos vingiuose“, skirta Žeimių mokyklos 425 m. jubiliejui neįvyko, nes esant pandemijos grėsmei, nesusirinko ekskursijos dalyviai.

Istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2020-2021.